|
Sam już nie wiem co gorsze - ściana tekstu z samym pieprzeniem bez sensu jak u qpalza czy nic nie wnoszące wpisy typu "ja wiem, ale nie powiem" snowa. Jak ktoś ma znajomego szukającego tematu do pracy z psychiatrii to może podesłać mu link do tego tematu.
|