|
PMS powinna być mimo tego co się wydarzy z "inwestorem" persona non grata na Wiśle.
Im dłużej o tym myśle to uważam ją za osobę głównie odpowiedzialną za cały ten bajzel, sama występowała na konferencjach broniąc Wisły jak Joanna D'Arc.
Teraz sprzedała klub "no-name' i tworzy wizerunek "poufne, tajne, tajemica handlowa(itp&itd)" transparentość jak w Rosji Putina...
Nawet PLMM pocisnął ją w wywiadzie.
Obrońcy PMS 3,2,1...
|