Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13110
Stary 21.12.2018, 11:28
PMS powinna być mimo tego co się wydarzy z "inwestorem" persona non grata na Wiśle.

Im dłużej o tym myśle to uważam ją za osobę głównie odpowiedzialną za cały ten bajzel, sama występowała na konferencjach broniąc Wisły jak Joanna D'Arc.
Teraz sprzedała klub "no-name' i tworzy wizerunek "poufne, tajne, tajemica handlowa(itp&itd)" transparentość jak w Rosji Putina...

Nawet PLMM pocisnął ją w wywiadzie.

Obrońcy PMS 3,2,1...
Odpowiedz cytując