wiesniak842 napisał(a):

Wydaje mi sie, ze Stanowski sobie troszke trollowal z tym biznesmenem
|
Stanowski zapewne chciał sprawdzić. Gdyby Sarapata i spółka chcieli usiąść do rozmów, mógłby wysnuć teorie, że wcale nie rozmawiali z nikim. Tak jestem do tego sceptycznie nastawiony, a piłkarze nie będą czekać w nieskończoność tylko po meczu z Lechem walną papierami, a w styczniu będą wolnymi zawodnikami. Prawdopodobnie żaden z nich dłużej czekać już nie będzie i wcale mnie to nie zdziwi.