Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13104
Stary 21.12.2018, 11:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi sie, ze Stanowski sobie troszke trollowal z tym biznesmenem
Stanowski zapewne chciał sprawdzić. Gdyby Sarapata i spółka chcieli usiąść do rozmów, mógłby wysnuć teorie, że wcale nie rozmawiali z nikim. Tak jestem do tego sceptycznie nastawiony, a piłkarze nie będą czekać w nieskończoność tylko po meczu z Lechem walną papierami, a w styczniu będą wolnymi zawodnikami. Prawdopodobnie żaden z nich dłużej czekać już nie będzie i wcale mnie to nie zdziwi.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując