LucjuszWielki napisał(a):

|
Po uj Stanowski podgrzewa atmosfere i pisze, że chciał ustawić z poważnym byznesmenem ? Tak mnie to wk.... Tyle czasu byznesmenów nie ma i nagle jak jest szuk to walą drzwiami i oknami.
|
Bo stanowski ma przerośnięte ego i liczy kliki + gównoburzę w necie. Jakby kogoś miał to by podrzucił, a nie .......ił.