Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13101
Stary 21.12.2018, 11:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W interesie nowych właścicieli jest aby wszystkie rozwiać wszelkie wątpliwości jak najszybciej . Jednak (zakładając że mają dobre intencje ), oni nawet nie mają pojęcia że jest takie zamieszanie w polskich mediach, że na forum Wisły sieja miliony domysłów , że tworzy się dziesiątki teorii spiskowych. Że ktoś przeszukuje kambodżańskie fora, gdzie facet pewnie w Kambodży ma tylko rodzinę i tyle ma z nim związku. Że nie wspomnę o przeszukiwaniu w internecie osób prywatnych i stwierdzanie że skoro nie mają konta na fb i określenia płci to nie istnieją

Podpisali warunkową umowę, mają 10 dni na przelew, kolejne dni na powołanie nowych władz. W ich oczach na pewno pośpiech jest zbędny. Sprawy toczą się swoim torem, a przecież równie dobrze prezes i dział zarządzania mogą się zmienić w połowie stycznia. Przecież powołanie kompetentnych osób zawsze trochę trwa. Chyba że znowu ma być wszystko jak za Cupial robione na wariackich papierach byle szybciej, byle zmienić ? Standardy na zachodzie tak nie wyglądają ...

Spotkanie teraz z Majchrem? Sądzę że nasz nowy Boss zakłada że do Polski będzie przylatywał raz na miesiąc i chce wykorzystać każdą okazję na spotkanie z najważniejszymi osobami. I sądzę że od efektu jutrzejszych rozmów z miastem nic nie zależy , ot kurtuazyjna rozmowa i wymiana uprzejmości .

Oczywiście wszystko to w wariancie że nie jest to żaden wałek i oszustwo. Tak naprawdę to szanse trzeba ocenić 50/50 i tyle. Cierpliwości .
Po pierwsze nie ma nowych właścicieli dopóki nie zapłacą hajsu. Przestańmy się okłamywać i powiedzmy jasno dopóki nie ma hajsu to nasz jaśnie panujący TS powinien cały czas szukać kontrahenta.

Jakby to było realne i wiarygodne - to goście by chcieli od razu spłacić piłkarzy gestem dobrej woli. Przecież w momencie rozwiązania umów jesteśmy w totalnej dupie - już nie mówiąć o dodatkowej motywacji na mecz z Lechem.
Odpowiedz cytując