Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13097
Stary 21.12.2018, 10:44
efekt napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumie jak piszecie o tym , że przelew i przejęcie Wisły zależy od spotkania w Magistracie



jezeli wogóle dojdzie do spotkania z Majchrowskim to nie sądze zeby na pierwszym spotkaniu obiecał im wszystkie działki stadiony i co tylko zechcą. Moga podadać wypić herbatke i tyle . zadnych deklaracji Majchrowski nie poczyni do końca roku i niczego nie podpisze a kasa musi byc na koncie TS do 28.12
no a od czego zależy? przecież chyba nie kombinują kasy na 28.12. Pieniądze się ma albo nie. Jeśli nie wpłacili odrazu to znaczy że są jeszcze inne warunki w umowie. Co wy myślicie że to TS dyktowała warunki sprzedaży? Kasę wpłacą jak inne żeczy pójdą po ich myśli i możemy tylko dywagować jakie. Jeśli to nie jest powodem, tzn że nie mają kasy i kombinują jak uzbierać wtedy lepiej dla nas żeby nie uzbierali.
Ostatnio edytowane przez JacekFan : 21.12.2018 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując