efekt napisał(a):

Nie bardzo rozumie jak piszecie o tym , że przelew i przejęcie Wisły zależy od spotkania w Magistracie
jezeli wogóle dojdzie do spotkania z Majchrowskim to nie sądze zeby na pierwszym spotkaniu obiecał im wszystkie działki stadiony i co tylko zechcą. Moga podadać wypić herbatke i tyle . zadnych deklaracji Majchrowski nie poczyni do końca roku i niczego nie podpisze a kasa musi byc na koncie TS do 28.12
|
no a od czego zależy? przecież chyba nie kombinują kasy na 28.12. Pieniądze się ma albo nie. Jeśli nie wpłacili odrazu to znaczy że są jeszcze inne warunki w umowie. Co wy myślicie że to TS dyktowała warunki sprzedaży? Kasę wpłacą jak inne żeczy pójdą po ich myśli i możemy tylko dywagować jakie. Jeśli to nie jest powodem, tzn że nie mają kasy i kombinują jak uzbierać wtedy lepiej dla nas żeby nie uzbierali.