|
Nie bardzo rozumie jak piszecie o tym , że przelew i przejęcie Wisły zależy od spotkania w Magistracie
jezeli wogóle dojdzie do spotkania z Majchrowskim to nie sądze zeby na pierwszym spotkaniu obiecał im wszystkie działki stadiony i co tylko zechcą. Moga podadać wypić herbatke i tyle . zadnych deklaracji Majchrowski nie poczyni do końca roku i niczego nie podpisze a kasa musi byc na koncie TS do 28.12
|