Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13091
Stary 21.12.2018, 10:11
Pablito napisał(a):Wyświetl post
Ja po prostu nie moge zrozumieć jak TS niby ich prześwietlił i doszedł do wniosku, że są spoko i można sprzedawać. Chyba, że to jest ustawka i pokazać nie my zgasiliśmy światło - Oszukali nas!
Gdybam, mogli przedstawić dokumenty potwierdzające ich wiarygodność (np. gwarancje bankowe czy referencje od firm z którymi współpracowali), te dokumenty zostały sprawdzone i są prawdziwe.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując