Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
13085
21.12.2018, 09:38
Czy ktokolwiek wierzy w to, że jakiś przelew tu dojdzie ?
Przecież pan Pietrowski to wygląda na brata cyklisty - grupa sztecherta x2 a kochany TS ich prześwietlił tak jak chłopaki od TF prześwietlili Meresińskiego z gwarancjami
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito