Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13084
Stary 21.12.2018, 09:33
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Jak już spekulujemy to Vanna Ly ma nas gdzieś i chce robić interesy z miastem - deweloperka na gruby hajs. Wisła służy tylko do negocjacji / uwiarygodnienia. Pietrowski i Szwed mieli farta, że Vanna się zgodził, a Vannie było wszystko jedno, bo to dla niego grosze, a w dalszej perspektywie ma nas gdzieś i tylko deweloperka się liczy. Będzie sypał co roku jakąś ustaloną kasę na klub i nawet nie będzie sprawdzał co tu się dzieje, a Szwed z Pietrowskim będą tu kręcić takie lody, że głowa mała. W końcu wywieziemy ich na taczkach i pytanie czy wtedy Vanna zmieni ich na kogoś innego czy całkiem nas porzuci.
Piszesz „Deweloperka za gruby hajs... „ możesz podać jakieś przykłady.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując