|
Jak już spekulujemy to Vanna Ly ma nas gdzieś i chce robić interesy z miastem - deweloperka na gruby hajs. Wisła służy tylko do negocjacji / uwiarygodnienia. Pietrowski i Szwed mieli farta, że Vanna się zgodził, a Vannie było wszystko jedno, bo to dla niego grosze, a w dalszej perspektywie ma nas gdzieś i tylko deweloperka się liczy. Będzie sypał co roku jakąś ustaloną kasę na klub i nawet nie będzie sprawdzał co tu się dzieje, a Szwed z Pietrowskim będą tu kręcić takie lody, że głowa mała. W końcu wywieziemy ich na taczkach i pytanie czy wtedy Vanna zmieni ich na kogoś innego czy całkiem nas porzuci.
Ostatnio edytowane przez Jontek : 21.12.2018 o godz. 09:22.
|