Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13072
Stary 21.12.2018, 08:44
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
a w jakim języku ta konferencja? ten cały Ly po kambodżańsku : jak Majcher da tereny to w to wchodzę. Tłumacz: za rok Liga mistrzów w Krakowie. I tak nas będą kręcić do nowego roku. Mój typ na dzisiaj: żadnej konferencji nie będzie i niczego się nie dowiemy. Jak przegram nie odzywam się do nowego roku będziecie mieli spokój.
Jaka konferencja?
Zobacz sobie, jak wczoraj się Pietrowski zachowywał...
Cytat:
- O której ta konferencja i kto oprócz pana weźmie w niej udział - zapytaliśmy Pietrowskiego wczoraj o godz. 13:30?

- Proszę zadzwonić wieczorem. Podam wszystkie szczegóły - odpowiedział Pietrowski.

Wieczorem już był nieuchwytny.

Wiadomo, że do żadnej konferencji dzisiaj nie dojdzie.

- W klubie nic takiego nie planowaliśmy. Dopóki nie zostaną spełnione warunki umowy, pan Pietrowski nie pełni żadnej funkcji - usłyszeliśmy w Wiśle.



Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując