Jaka konferencja?

Zobacz sobie, jak wczoraj się Pietrowski zachowywał...
Cytat:
- O której ta konferencja i kto oprócz pana weźmie w niej udział - zapytaliśmy Pietrowskiego wczoraj o godz. 13:30?
- Proszę zadzwonić wieczorem. Podam wszystkie szczegóły - odpowiedział Pietrowski.
Wieczorem już był nieuchwytny.
Wiadomo, że do żadnej konferencji dzisiaj nie dojdzie.
- W klubie nic takiego nie planowaliśmy. Dopóki nie zostaną spełnione warunki umowy, pan Pietrowski nie pełni żadnej funkcji - usłyszeliśmy w Wiśle.
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
|