Matios98 napisał(a):

|
Tak poważnie, odnośnie nowych właścicieli Wisły, to dostrzegam 2 pozytywy, po pierwsze wynajęcie Aon jako firmę która robiła audyt Wiśle (byle meresińskiego nie byłoby na to stać) a po drugie magistrat krakowski pozytywnie zaopiniował Ly Vanna, jako wiarygodnego gościa (co prawda nie od dziś zarówno w rządzie jak i w samorządzie są wałki,ale tutaj trzeba, to traktować raczej, pozytywnie, nic innego nam nie pozostaje)
|
To ja raz jeszcze przypomnę: nie ma żadnej pewności, że jakikolwiek audyt się odbył. Ktoś sobie ten AON rzucił, po czym zasłonił się NDA. To jest w zasadzie nieweryfikowalne. Kasztany przeciw dolarom, że żadnego audytu nie było.