Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13070
Stary 21.12.2018, 08:42
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Tak poważnie, odnośnie nowych właścicieli Wisły, to dostrzegam 2 pozytywy, po pierwsze wynajęcie Aon jako firmę która robiła audyt Wiśle (byle meresińskiego nie byłoby na to stać) a po drugie magistrat krakowski pozytywnie zaopiniował Ly Vanna, jako wiarygodnego gościa (co prawda nie od dziś zarówno w rządzie jak i w samorządzie są wałki,ale tutaj trzeba, to traktować raczej, pozytywnie, nic innego nam nie pozostaje)
To ja raz jeszcze przypomnę: nie ma żadnej pewności, że jakikolwiek audyt się odbył. Ktoś sobie ten AON rzucił, po czym zasłonił się NDA. To jest w zasadzie nieweryfikowalne. Kasztany przeciw dolarom, że żadnego audytu nie było.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując