|
1.Liczenie na LM że zwróci wszystkie koszty jest bardzo mało prawdopodobne nawet jeśli khmerski książe zainwestuje taką kasę co najmniej kilka ekip ma takie same plany,gdyby tylko kasa o tym decydowała to legia od wielu lat miażdzyłaby by innych a tak nie jest.
W ciągu dwudziestu lat tylko jednemu klubowi się to udało,a realną szansę mieliśmy tylko z panathinailkosem ,(nieuznanana bramka Penksy na 2-2 ,minutę później bramka na 3-1,no i może z cypryjczykami ,gnietli nas przez oba mecze,w rewanżu była jedną sytuacja którą wykorzystaliśmy,cakowicie niesprawiedliwe ale mało brakowało.,w pozostałych latach ani my,ani inni nie mielibyśmy żadnych szans .
2,Pakiet wiekszoścowy Realu Valladolid kupił stary Ronaldo za 30 mln$,
3.Nikt nie może zarobić na polskim klubie zazwyczaj są to prywatne ambicje bardzo bogatych Polaków,k którzy muszą dopłacać do tego interesu
4.Nie chcę być złym prorokiem ale jako żywo przypomina to zapowiedzi tureckiego inwestora co chciał pod Warszawą,zbudować tor formuły 1 i kosmodrom ...
|