Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13060
Stary 21.12.2018, 01:30
Tak poważnie, odnośnie nowych właścicieli Wisły, to dostrzegam 2 pozytywy, po pierwsze wynajęcie Aon jako firmę która robiła audyt Wiśle (byle meresińskiego nie byłoby na to stać) a po drugie magistrat krakowski pozytywnie zaopiniował Ly Vanna, jako wiarygodnego gościa (co prawda nie od dziś zarówno w rządzie jak i w samorządzie są wałki,ale tutaj trzeba, to traktować raczej, pozytywnie, nic innego nam nie pozostaje)
Odpowiedz cytując