|
Słuchajcie.. to oczywiście tak jak 99,9% rzeczy tu pisanych tylko totalne spekulacje, zabawa wyobraźnią itp..
Ale może my cały czas nie widzieliśmy jednej rzeczy
Może my popełniamy grzech egocentryzmu
Może w tym całym cyrku to nie o nas chodzi ? Może Wisła jest tylko ŚRODKIEM a nie CELEM ?
Środkiem do czego ? Pojawiły się teorie, że w negocjacjach z Jackiem, ale jak to już tu było pisane... Jacek takich drobnych kretaczy zjada, przepija i resztkami pluje do kibla.
Ale
Może to chodzi o jakiś totalnie inny wał, nawet w innej części świata ? Dzieki tej akcji, mogą np wypłynąć w ciągu kilku najbliższych dni w dziwacznym miejscu jako właściciele potężnego klubu piłkarskiego w Europie.
Może tych kilka dni wystarczy na ten wał, może chodzi o jakieś gwarancje, jakieś pożyczki, zabezpieczenia..nie mam zielonego pojęcia, tak jak pisałem..zabawa
Zauważcie że są miejsca na świecie BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU. Typu Korea Pn, czy nawet w dużej mierze Chiny, gdzie internet jest blokowany. Strzelam na ślepo, ale kto wie.. Będzie chaos informacyjny podobny jak u nas, nikt nie dotrze w pore do informacji że Wisla nie jest już hegemonem, że mamy długi. Ktoś może tak jak TS działać w warunkach skrajnego pośpiechu, albo po prostu nie móc, lub nie chcieć zajmować się rzetelną weryfikacją.
Zrobią swoje w jakimś Sudanie, Birmie czy Wenezueli, nikt nigdy do Krakowa nie przyjedzie, temat zniknie i nikt sie nigdy nie dowie o co chodziło.
|