|
Nie będzie żadnej konferencji, nikt nie zapowiadał konferencji, Pietrowski coś przebąkiwał tylko. Ly Vanna jest jak duch i nagle przyjdzie na konferencje? Do tego Pietrowski twierdzi, że Vanna chce działać z tylnego fotela..Jak już to może wybiorą prezesa i w przyszłym tygodniu coś zorganizują dla mediów
|