Delgado napisał(a):

Skoro mamy się trzymać faktów, to mam zwięzłe i krótkie pytanie. Czy ktoś wie, czy doszło do zapowiadanego dziś spotkania Stolarczyka z Pietrowskim? Dobcio? Ktokolwiek?
Mam nadzieję, że to pytanie nie zostanie zintepretowane jako plucie na właścicieli, krytyka, czy czarnowidztwo
|
Jutro ma być konferencja i mają być na meczu. Jeśli to nie dojdzie do skutku to na 99% zapomnijmy o tym
