Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13040
Stary 20.12.2018, 23:02
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Skoro mamy się trzymać faktów, to mam zwięzłe i krótkie pytanie. Czy ktoś wie, czy doszło do zapowiadanego dziś spotkania Stolarczyka z Pietrowskim? Dobcio? Ktokolwiek?
Mam nadzieję, że to pytanie nie zostanie zintepretowane jako plucie na właścicieli, krytyka, czy czarnowidztwo
Jutro ma być konferencja i mają być na meczu. Jeśli to nie dojdzie do skutku to na 99% zapomnijmy o tym
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując