Jery napisał(a):

|
Ale nie mówimy o sprzedaży, dzierżawa (?) albo inwestycja w Akademię (z hotelem, jakimś centrum konferencyjnym) na zasadzie inwestor buduje na gruntach TS z podziałem zysków... Oczywiście tylko gdybam.
|
Nikt nie będzie budował akademii w Krakowie! Craxa też zbudowała ośrodek poza. Dla nas najlepszą opcją byłyby Myślenice.