Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#567
Stary 20.12.2018, 20:57
preseant napisał(a):Wyświetl post
Witajcie. Poważnie się zastanawiam nad zasileniem szeregów Sosios Wisła, ale nurtuje mnie jedna rzecz. Z tego czytam to ostatnie środki mają zostać przeznaczone dla piłkarzy. Wg informacji "Piłki Nożnej" Brożek zarabia ok. 60 tys PLN miesięcznie, Głowacki w zeszłym roku zarabiał ok. 85 tys PLN miesięcznie. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy zawodnicy tyle zarabiają, ale przyznaję, że mam z tym kłopot. Wiem, że chłopaki nie dostali wypłaty od lipca, ale na jedną z ich pensji ja muszę pracować 6 miesięcy. Chętnie przystąpiłbym do Socios, ale akurat przeznaczanie tych pieniążków na "pomoc" niebiednym przecież piłkarzom uważam za mocno chybiony.
Jesli sie dobrze orientuje to pieniadze wyslane dla pilkarzy pochodza z osobnej zbiorki przeprowadzonej dokladnie w tym celu. Srodki socios pojda na remont szatni Akademii.
Odpowiedz cytując