|
Też jestem tego zdania, że jak są możliwości do zarobku to należy z niego korzystać (tereny TS). Trzymanie gruntu tylko po to by go trzymać i niezarabiać na nich to jest kiepska opcja. Nie wiem dlaczego tak jest i nie znam wszystkich szczegółów. Być może TS chciałby coś z tym zrobić ale z jakiś względów nie może. Ciekawy temat i fajnie byłoby na temat tych gruntów i możliwości ich zagospodarowania dowiedzieć się więcej.
|