Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13035
Stary 20.12.2018, 20:18
Też jestem tego zdania, że jak są możliwości do zarobku to należy z niego korzystać (tereny TS). Trzymanie gruntu tylko po to by go trzymać i niezarabiać na nich to jest kiepska opcja. Nie wiem dlaczego tak jest i nie znam wszystkich szczegółów. Być może TS chciałby coś z tym zrobić ale z jakiś względów nie może. Ciekawy temat i fajnie byłoby na temat tych gruntów i możliwości ich zagospodarowania dowiedzieć się więcej.
Odpowiedz cytując