Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
13033
20.12.2018, 20:08
Ale nie mówimy o sprzedaży, dzierżawa (?) albo inwestycja w Akademię (z hotelem, jakimś centrum konferencyjnym) na zasadzie inwestor buduje na gruntach TS z podziałem zysków... Oczywiście tylko gdybam.
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery