Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13033
Stary 20.12.2018, 20:08
Ale nie mówimy o sprzedaży, dzierżawa (?) albo inwestycja w Akademię (z hotelem, jakimś centrum konferencyjnym) na zasadzie inwestor buduje na gruntach TS z podziałem zysków... Oczywiście tylko gdybam.
Odpowiedz cytując