|
@Jontek TS Wisła kupiła je z 98% bonifikatą od miasta i nie mogła ich sprzedać przez 10 lat, żeby nie musieć zwrócić rzeczonej kwoty. Wartość na tamten czas około 75 mln złotych. Poza tym nie można na nich wybudować apartamentów, co najwyżej hotel, co trochę obniża ich wartość przy sprzedaży. Poza tym, po co ruszać grunty na ratowanie SA skoro klub może upaść i można wystartować od IV ligi bez długów. Pomyśl trochę. A grunty na pewno kiedyś pójdą pod młotek, ale nie na ratowanie SA.
|