INZAGHI napisał(a):

|
Prymitywniejszego dupcenia nie czytałem jeszcze.
|
Po analizie postów Dobcia wyglada na to że ma info od kogoś z zarządu. Niby się wszystko zgadza, ale czy Wanna (lub jego pionki) na bajtlowali kim ten gość niby jest, i czy ktoś to z zarządu łyknął? Właściciel 12 klubów, największej firmy budowniczej w Turcji, itp. Czas pokaże.
Powiem tyle że jak by mi ktoś tych gości przedstawił i oferował abym zainwestował moje pieniądze to chyba nikt rozsądny by w to nie wszedł. Goście anonimy, sterujący tym wszystkim jakiś dotychczasowy no nejm agent?
Sorry ale przez prace czasem się kręcę z różnymi biznesmenami, i zazwyczaj ci co rzacuja największe znajomosci i z kim kręcą interesy potem na parkingu wsiadają do 15 letniego Merca z przekręconym licznikiem.