As napisał(a):

P.S. po co komu LM czy Liga Europy jak to moze sie zdarzyc a moze nie. Liczy sie tak naprawde liga i jakby nie patrzec to hiszpanska ludzie ogladaja od Buenos Aires po Tokyo a Wisle w porywach 150 tysiecy ludzi. No nie jest to najlepsza platforma to zarabiania pieniadzy. Jesli ktos ma 40 milionow Euro to chyba lepiej mu by bylo zainwestowac w jakies Recreativo Huelva bo kilka razy w roku zagra z Realem, Barcelona, Atletico, Valencia itd.
Reklame na koszulce sprzeda nie za milion zlotych tylko za kilka milionow euro.
|
1. Jeden awans do LM i ma zwrot całej kasy która zainwestował w polski klub (obecnie taki awans to ok 100 mln zł)
2. Żadnego klubu hiszpańskiego z Primera Division nie kupi za 13 mln złotych. Obstawiam że 80 mln euro to minimum ile trzeba wyłożyć za najbiedniejszy klub, o ile nie więcej . I raczej niea.wielu które w ogóle są na sprzedaż.
3. Polska jest wśród krajow mocno rozwijających , na pewno jeśli jego intencje są czysto biznesowe chce tu ugrać kilka pieczeni na jednym ogniu, budowlanka itp
To oczywiście teoretycznie rozważania.