Dobcio napisał(a):

Nie rozwiewam plotek. Uwazam ze inwestorzy sa poważni i nie będziemy żałować.
To jest poważne ze inwestor bedzie 2-3 dni w Krakowie. Ma majatek warty miliardy dolarów do zarządzania a poświęca nam tyle czasu.
Mówiłem ze lvbet zostaje poki co a potem na trykoty wejdzie inna spółka. Na razie będzie prawdopodobnie w innym miejscu na koszulce ale tego nie wiem. Stadion ma mieć tez sponsora tytularnego a operatorem stadionu będzie wisła
|
To jest wszystko zbyt kolorowe.