Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13010
Stary 20.12.2018, 17:30
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Nie rozwiewam plotek. Uwazam ze inwestorzy sa poważni i nie będziemy żałować.

To jest poważne ze inwestor bedzie 2-3 dni w Krakowie. Ma majatek warty miliardy dolarów do zarządzania a poświęca nam tyle czasu.

Mówiłem ze lvbet zostaje poki co a potem na trykoty wejdzie inna spółka. Na razie będzie prawdopodobnie w innym miejscu na koszulce ale tego nie wiem. Stadion ma mieć tez sponsora tytularnego a operatorem stadionu będzie wisła
To jest wszystko zbyt kolorowe.
Odpowiedz cytując