Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13008
Stary 20.12.2018, 17:29
Nie rozwiewam plotek. Uwazam ze inwestorzy sa poważni i nie będziemy żałować.

To jest poważne ze inwestor bedzie 2-3 dni w Krakowie. Ma majatek warty miliardy dolarów do zarządzania a poświęca nam tyle czasu.

Mówiłem ze lvbet zostaje poki co a potem na trykoty wejdzie inna spółka. Na razie będzie prawdopodobnie w innym miejscu na koszulce ale tego nie wiem. Stadion ma mieć tez sponsora tytularnego a operatorem stadionu będzie wisła
Odpowiedz cytując