|
@VanBasten A Ty skąd niby wiesz, że sprzedaż jest zabezpieczona klauzulą spłaty? Proszę o źródło. TS Wisła wydała wczoraj oświadczenie, :"We wtorek 18 grudnia doszło do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków z luksembursko-brytyjskim konsorcjum funduszy inwestycyjnych, podczas którego podpisano warunkową umowę sprzedaży 100 procent akcji Wisły Kraków SA.Szczegóły umowy są objęte ścisłą klauzulą poufności. Uprawomocnienie umowy nastąpi w najbliższych dniach." Nie ma niczego o wzmiankowanej klauzuli. Warunkowość umowy może polegać na wpłaceniu 1 euro. Przy określonych okolicznościach klauzula spłaty nie byłaby w interesie sprzedawcy, bo SA ma same długi i może być tak, że lepiej się jej pozbyć.
|