Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13002
Stary 20.12.2018, 17:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Błędy, które wychwyciłem w tym rozumowaniu:
No nie chcialem sie zbytnio rozwodzic, balem sie ze i tak post jest za dlugi i nikt go nie przeczyta.

Moze i jestem paranoikiem ale nich mi ktos poda jakies racjonalne wytlumaczenie w jaki sposob absolutny golas dostawal co jakis czas grube pozyczki.
Idz do banku i poweidz, ze chcesz 1000zl pozyczki. Oznajmij im, ze nie niczego wartosciowego nie posiadasz a na twojej wyplacie jest cesja bo od wielu miesiecy nie placiles za czynsz za mieszkanie.

Powiedz mi czy ci udzielili pozyczki. ;-)


P.S. po co komu LM czy Liga Europy jak to moze sie zdarzyc a moze nie. Liczy sie tak naprawde liga i jakby nie patrzec to hiszpanska ludzie ogladaja od Buenos Aires po Tokyo a Wisle w porywach 150 tysiecy ludzi. No nie jest to najlepsza platforma to zarabiania pieniadzy. Jesli ktos ma 40 milionow Euro to chyba lepiej mu by bylo zainwestowac w jakies Recreativo Huelva bo kilka razy w roku zagra z Realem, Barcelona, Atletico, Valencia itd.
Reklame na koszulce sprzeda nie za milion zlotych tylko za kilka milionow euro.
Odpowiedz cytując