Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
12997
20.12.2018, 17:03
dynek.pl
napisał(a):
Nie Vanna Ly tylko Wanna Be (owner of Wisła Kraków)
A na serio to tu jest jakiś gość, nawet adres jest ->
https://www.societe.com/societe/mons...799387428.html
W tak ogóle to nawet w Wietnamie o tym piszą ->
https://vnreview.vn/headlines-detail...n-khoi-pha-san
Widać transakcja odbiła się szerokim echem na kontynencie azjatyckim
Pozatym czemu my piszemy wrecz sarkastycznie o nim król Kambodży jak gośc jest Francuzem....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas