Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
Od: 07.2010
Offline
#
12995
20.12.2018, 17:01
Spotkanie z prezydentem przesunięte jednak na sobotę, ponieważ nowy właściciel Wisły zdecydował sie zostać dłużej w Krakowie. Prawdopodobnie po zakończeniu umow lvbet nowy sponsor na koszulki. Możliwe ze firma budowlana
Dobcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dobcio
Znajdź inne posty napisane przez Dobcio