Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12985
Stary 20.12.2018, 15:56
Zobaczycie że nic z tego nie będzie, byłem optymistą ale to nie wygląda żeby coś miało z tego być. I jak już wyżej parę osób pisało jutro nikt się nie pojawi na stadionie.
Odpowiedz cytując