Szneka napisał(a):

patrząc na młodość w naszym składzie jest to szansa dla nich aby się pokazać. jeśli głowa jest czysta to obstawiam wyrównany mecz i skromne 1-0 góra 2-1 dla nas.
Ciekawa będzie ława rezerwowych: Buchali Grabowski Laskoś Śliwa Bartosz Plewka i ?
|
Bez Bartosza bo też kontuzja