Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
12954
20.12.2018, 13:34
Mi jedynie co przychodzi do głowy (ostatnia nadzieja), że rozmowy są tak tajne i żeby odwrócić uwagę od tego z kim rozmawiają to rzucili hasło Król Kambodźy.
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik