Wyświetl pojedynczy post
smiesznostek
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12953
Stary 20.12.2018, 13:33
skoro jakieś 90% tutaj gada bez sensu to i ja może dołożę swoją cegiełkę.


A nie zastanowiła WAS kto jako pierwszy puścił farbę o inwestorze z Kambodży? Przed wszystkim dziennikarzami Twitterami i forumowymi znawcami tematu?


Zrobił to nikt inny, tylko prezydent Jacek Majchrowski w wywiadzie dla facebookowego profilu Radia Kraków. Wtedy kiedy wiedział, że umowa została podpisana.
Odpowiedz cytując