|
skoro jakieś 90% tutaj gada bez sensu to i ja może dołożę swoją cegiełkę.
A nie zastanowiła WAS kto jako pierwszy puścił farbę o inwestorze z Kambodży? Przed wszystkim dziennikarzami Twitterami i forumowymi znawcami tematu?
Zrobił to nikt inny, tylko prezydent Jacek Majchrowski w wywiadzie dla facebookowego profilu Radia Kraków. Wtedy kiedy wiedział, że umowa została podpisana.
|