Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
12944
20.12.2018, 13:14
tylko my już tego czasu nie mamy.. Myślicie, że jeszcze z kimś TS rozmawia awaryjnie czy raczej trzeba się powoli godzić z graniem juniorami w przyszłej rundzie?
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88