Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
mariokit
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
12941
20.12.2018, 13:12
pete29
napisał(a):
@
mariokit
człowieku nie będzie żadnego przelewu ani na 12 mln ani na 12 zł
no własnie więc o jakim rozmyciu odpowiedzialności piszesz ?
mariokit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariokit
Znajdź inne posty napisane przez mariokit