Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12931
Stary 20.12.2018, 13:02
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mozliwe, ze po to by ostatecznie rozwiazac kwestie powiazan TF z Wisla. Mozliwe tez, ze jest drugie dno...
Czyli musiałby umorzyć dług SA względem TF, a to byłoby ważne tylko jak wpłynie 12 baniek. Nie wpłynie to wracamy do punktu wyjścia.

Jakie widzisz drugie dno?

Magdziarz póki co chyba niczemu nie zaprzeczał. Zaprzeczył jedynie ten cały Stachowiak.
Odpowiedz cytując