wiesniak842 napisał(a):

|
Mozliwe, ze po to by ostatecznie rozwiazac kwestie powiazan TF z Wisla. Mozliwe tez, ze jest drugie dno...
|
Czyli musiałby umorzyć dług SA względem TF, a to byłoby ważne tylko jak wpłynie 12 baniek. Nie wpłynie to wracamy do punktu wyjścia.
Jakie widzisz drugie dno?
Magdziarz póki co chyba niczemu nie zaprzeczał. Zaprzeczył jedynie ten cały Stachowiak.