!!IRIVER!! napisał(a):

O ile 1. spoko, o tyle 2 i 3 kupy się wcale nie trzyma. Kto niby wjechał na białym koniu przy Stechercie?
3. Kto miałby za tym stać?
Jezu, ludzie, mówi się, że Cupiał uczestniczył w tych rozmowach. Po co?
To jest w ogóle dość interesujące, nie uważacie, że Jacek wiedział już o tym wszystkim zanim pojawiły się oświadczenia TS? Niby skąd?
|
Mozliwe, ze po to by ostatecznie rozwiazac kwestie powiazan TF z Wisla. Mozliwe tez, ze jest drugie dno...