Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12921
Stary 20.12.2018, 12:54
mariokit napisał(a):Wyświetl post
W tym co mówisz brakuje jednego - 28-12-2018 ma przyjść przelew. Jeśli go nie ma nie ma deal. Więc jakie rozmycie odpowiedzialności. Wszystko spada na głowę zarządu i kropka. To trwa 2 dni a potrwa jeszcze z 10. I smród będzie jeszcze większy. Nie wierzę w tego inwestora ale dalej nikt mi nie podał dobrego argumentu po co to wszystko? trochę Monty Python
Nie będzie żadnego przelewu. Ale obstawiam też, że wątek kambodżański i tak będzie kontynuowany, tylko ze zmienionymi elementami i warunkami umowy. Tym razem czynnikiem kluczowym wyznaczającym nową datę finansowego zaangażowania będzie coś innego. Idealnie pasuje do tego ten niby łączony deal z miastem, przeciągające się rozmowy o wielkiej inwestycji etc. Na tym to już można pojechać do marca.

Pytanie tylko co Jacek na taki taniec. Moim zdaniem zbyt jest łebski.

Alternatywą jest kambodżański klops i pojawienie się w jego miejsce innego, równie "transparentnego " podmiotu.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 20.12.2018 o godz. 12:57.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując