Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
Od: 08.2009
Offline
#
12905
20.12.2018, 12:28
pete29
napisał(a):
Część osób z nadzieją pisze , że Wisła może być pralnią pieniędzy.
Poza niedopuszczalnością pod względem molarnym takiego rozwiązania jest ono także całkowicie niedorzeczne. Na czym niby ta brudna forsa miałaby być przeprana
? Na cateringu , na prowizjach menedżerskich przy transferach
?
A inwestycja w grunty? Ten temat przewija się od samego początku i na chwilę obecną wydaje się, że gra olbrzymią rolę.
Jazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jazon
Znajdź inne posty napisane przez Jazon