sandomingo napisał(a):

Właśnie o to mi chodziło.
Tylko dopytam - jak nisko spadamy, bo piszesz, że nie dostajemy licencji na 1 i 2 ligę. Czyli co, jesteśmy zdegradowani do 3?
|
Abstrahując od tego z ciągle wierzę że "inwestorzy" przeleją kasę i nie zawija się nagle ogonem..
.. to egzystowanie w tej chwili, a nawet od przyszłego sezonu w 3 lidze nie ma sensu. Nie z takimi długami. Koszty jakie generuje co miesiąc spółka (82 osoby zatrudnione w klubie, koszty lokali, dzierżawa ośrodka treningowego itd) i zarazem niskie przychody w 3 lidze ( 0 kasy z TV), sprawiają że to jest jednoznaczne z upadkiem.
Uważam że istniała by mała (mała ale zawsze), szansa na utrzymanie się sportowo/ ekonomicznie w 1 lidze , ale niżej już tylko bankructwo. Poziom zadłużenia jest zbyt wysoki.