Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
12897
20.12.2018, 12:16
Deadline na licencję to 31.03, ale jak piłkarze nie dostaną kasy to na wiosnę nie będzie miał kto grać.
majkelson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majkelson777
Znajdź inne posty napisane przez majkelson777