sandomingo napisał(a):

Właśnie o to mi chodziło.
Tylko dopytam - jak nisko spadamy, bo piszesz, że nie dostajemy licencji na 1 i 2 ligę. Czyli co, jesteśmy zdegradowani do 3?
|
Na trzecia też nie dostaniemy z długami. Nigdzie nie dostaniemy. Nowa spółka i o ile Niemiec pozwoli to 4 liga.