Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12888
Stary 20.12.2018, 11:59
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Gorzej, że w takim wypadku nie dostajemy również licencji na 1 i 2 lige
Jak chodzi o spłatę długów to uwarunkowania dla każdej z nich są podobne
Właśnie o to mi chodziło.
Tylko dopytam - jak nisko spadamy, bo piszesz, że nie dostajemy licencji na 1 i 2 ligę. Czyli co, jesteśmy zdegradowani do 3?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując