bridgeburner napisał(a):

Gorzej, że w takim wypadku nie dostajemy również licencji na 1 i 2 lige
Jak chodzi o spłatę długów to uwarunkowania dla każdej z nich są podobne
|
Właśnie o to mi chodziło.
Tylko dopytam - jak nisko spadamy, bo piszesz, że nie dostajemy licencji na 1 i 2 ligę. Czyli co, jesteśmy zdegradowani do 3?