Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12884
Stary 20.12.2018, 11:48
W swietle tego co co chwile wyplywa ws. kuloodpornego planu zakupu Wisly chyba trzeba zadac pytanie czy ludzie w TS sa wogole poczytalni. I nie chodzi o sama Sarapate.

Najpierw doprowadzaja klub na skraj upadlosci. Pozniej za 5 dwunasta dogaduja sie z co najmniej szemranym towarzystwem. TS i Wisla ma w tej chwili opinie gdzies pomiedzy wariaci a frajerzy.

Nie dziwi ich, ze konkrety o inwestorach mialy byc tajne caly czas, LMM w wywiadzie mowi wprost, ze nie mogli posprawdzac i maja nadzieje...

Tu juz nie ma czego krasc ale do cna mozna zniszczyc marke, a skrawki tej to juz jedyne co mamy.

Wg. mnie ten "inwestory" gowno wplaca bo ich Majchrowski pogoni z ich pomyslami. Teraz nawazniejsze aby Wisle odciac od TS I zaczac od nowa z miejmy nadzieje Kwietniem.
Odpowiedz cytując