Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12879
Stary 20.12.2018, 11:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zbanujcie mnie z tego forum na kilka dni.

do 27.12 mam deadline zlecenia, a ja zamiast robić siedzę i czytam.

...

chociaż.... jest jeszcze TT, instagram i FB, plus wiele innych stron. Nie dam rady się powstrzymać.

Co ich napadło, żeby teraz w moim deadlinie negocjować?
Tutaj naprawdę nie ma czego czytać FraMat. 99% procent to totalna próżnica. Tak jak i mój post
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując