FraMat napisał(a):

zbanujcie mnie z tego forum na kilka dni.
do 27.12 mam deadline zlecenia, a ja zamiast robić siedzę i czytam.
...
chociaż.... jest jeszcze TT, instagram i FB, plus wiele innych stron. Nie dam rady się powstrzymać.
Co ich napadło, żeby teraz w moim deadlinie negocjować?
|
Tutaj naprawdę nie ma czego czytać FraMat. 99% procent to totalna próżnica. Tak jak i mój post
