Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12878
Stary 20.12.2018, 11:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Mam wielki szacunek do zawodników za ich postawę. Kasa im się należy jak psu buda.
Ale tutaj gra toczy się o coś więcej - o przyszłość klubu.

Zakładając że Vanna to ściema, bez rozwijania tego wątku - z upływem 28go grudnia umowa się rozwiązuje i mamy stan obecny, czy PMS u sterów:
Część zawodników już złożyła wezwania, część zrobi to po meczu z Amiką - tak, żeby początkiem stycznia porozwiązywać kontrakty i zacząć przygotowania z nowymi klubami.
PMS od 29go grudnia zaczyna rozmowy z tą kolejką inwestorów, która stoi u bram - oczywiście zawodnicy rozwiążą kontrakty i zaczynamy 9 stycznia przygotowania z Brożkiem, Boguskim, może Wasylem i młodzieżą.

Potencjalny nowy właściciel ma czas do 31 marca żeby spłacić zaległości licencyjne. Jeżeli to się uda to ok ale co w sytuacji, gdyby jednak Wisła nie dostała licencji na Ekstraklapę? Czy coś się dzieje automatycznie w takiej sytuacji czy jak?
Dogrywa sezon normalnie. Później zostaje przesunięta na ostatnią pozycje i w związku z tym zdegradowana.

Panowie, teoria że Sarapata chce się oczyscic jest tak absurdalna że skonczcie ja powtarzać. W każdej spółce by tak robili jakby to było mozliwe.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 20.12.2018 o godz. 11:35.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując