bridgeburner napisał(a):

|
Teraz gra się toczy tylko i aż o splaceniu zawodnikow
|
Mam wielki szacunek do zawodników za ich postawę. Kasa im się należy jak psu buda.
Ale tutaj gra toczy się o coś więcej - o przyszłość klubu.
Zakładając że Vanna to ściema, bez rozwijania tego wątku - z upływem 28go grudnia umowa się rozwiązuje i mamy stan obecny, czy PMS u sterów:
Część zawodników już złożyła wezwania, część zrobi to po meczu z Amiką - tak, żeby początkiem stycznia porozwiązywać kontrakty i zacząć przygotowania z nowymi klubami.
PMS od 29go grudnia zaczyna rozmowy z tą kolejką inwestorów, która stoi u bram - oczywiście zawodnicy rozwiążą kontrakty i zaczynamy 9 stycznia przygotowania z Brożkiem, Boguskim, może Wasylem i młodzieżą.
Potencjalny nowy właściciel ma czas do 31 marca żeby spłacić zaległości licencyjne. Jeżeli to się uda to ok ale co w sytuacji, gdyby jednak Wisła nie dostała licencji na Ekstraklapę? Czy coś się dzieje automatycznie w takiej sytuacji czy jak?