Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12873
Stary 20.12.2018, 11:25
rzodkiewka napisał(a):Wyświetl post
Zobaczycie.ze kasa nie przyjdzie a Sarapata nie wroci na stanowisko prezesa,bo taka jest czesc planu.Poczytajcie o odpiwiedzialnosci cywilnoprawnej,po prostu ewakuowala sie z tonacego okretu zeby nie odpowiadac wlasnym majatkiem za dlugi ktorych nie wyegzekfuje komornik.Dodatkowo dochodzi odpowiedzialnosc karna i spieprzenie sobie papierow,w jej zawodzie to tez ma znaczenie.Teraz jak dobrze zatarla slady to nie odpowie za nic nawet przed prokuratorem.Chcialbym sie mylic ale obawiam sie,ze tak bedzie.
Ja obstawiam ta opcje. Jesli faktycznie jej rezygnacja zostala przyjeta a wciaz oficjalnie nie ma nowego wlasciela to ma to rece i nogi
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując